CALTA Division 2 Team Rosters      2020-2021

CTC
CTC Farmfield

DNW
Dunes West

LEG
Legend Oaks

1 - capt: Kimberly Faust 1 - capt: Theresa Stanton 1- capt: Lisa Mauch
2 - Anya Park 2 - co-capt: Jeri Drouillard 2 - Wanda Barwick
3 - Frances Bath 3 - Betty Randolph 3 - Dawn Blatner
4 - Claire Corts 4 - Briony Young 4 - Misty Brim
5 - Pam Hanckel 5 - Carolyn Fennell 5 - Ericka Cone
6 - Lindsey Johnson 6 - Connie Biggs 6 - Susan Daley
7 - Ashley Brown 7 - Debbie Knight 7 - Martha Decker
8 - Renee Lowry 8 - Emily Singer 8 - Lisa Floyd
9 - Gloria Prindle 9 - Xiang Shishiliu 9 - Denise McQuein
10 - June Bunch 10 - Karen Gentile 10 - Stephanie Jacky
11 - Beth Renken 11 - Kathy Joyce 11 - Corinne Kane
12 - Karen Hisert 12 - Lauren Wonderlic 12 - Nancy Meier
13 - Marilia Valentin 13 - Megan Armstrong 13 - Lindsay Milo
14 - Vicki Bailey 14 - Sandy Mears 14 - Kerri Schmedeke
  15 - Stacie Houser 15 - Carol Wilson
  16 - Sue Stottler  
  17 - Susie Elliott  
  18 - Natalie Garrett  
     
     
     
     
     
     
     

 

LTPD
LTP-Daniel Island
MAY
Maybank
MPR1
Mt. Pleasant Rec 1
1 - capt: Kristine Scheer 1 - capt: Monica Goldstein 1 - capt: Natalie Baker
2 - Shannon Gallagher 2 - co-capt: Sandy Andrews 2 - co-capt: Becky Zetrouer
3 - Brenda Hodges 3 - Mary Cleland 3 - Amy Frain
4 - Erin Grimm 4 - Boo Collins 4 - Beth Prendergast
5 - Eve Young 5 - Kristin Eddy 5 - Crystal Daniel
6 - Kathie Allen 6 - Renie Forsberg 6 - Elaine Zini
7 - Christy (Elizabeth) Loftin 7 - Christine Inabinett 7 - Emma Shuman
8 - Wendy Mercado 8 - Lou Ann Kelly 8 - Erin Randall
9 - Elisabeth Parkinson 9 - Catherine McMann 9 - Gerbri Myburgh
10 - Teresa McKellar 10 - Vika Payne 10 - Gretchen Murphy
11 - Danher Wang 11 - Kelli Ransone 11 - Jill Cross
12 - Deb Eshraghi 12 - Tina Reid 12 - Karen Pinosky
13 - Jo Ana Finger 13 - Melody Sliker 13 - Kim Johnson
14 - Lisa Brantley 14 - Cathy Ulber 14 - Lea Casement
15 - Maureen Eimers 15 - Sarah Berger Wang 15 - Leisa Fingar
16 - Robin Watson 16 - Catherine Carabello 16 - Linda Costello
17 - Tanya Mueller 17 - Lori Barger 17 - Marion Gilchrist
18 - Zuhal Mullinax 18 - Lisa Alexander 18 - Neyse Barkley
19 - Kirsten Lanphear 19 - Peggy Fisk 19 - Susan Schnorr
20 - Beth Kreis    
21 - Marlene Koch    
     
     



MPR2
Mt. Pleasant Rec 2


MPR3
Mt. Pleasant Rec 3


SBK
Seabrook

SNF
Snee Farm

1 - capt: Julia Loesch 1 - capt: Beth McManus 1 - capt: Debbie Ott 1 - capt: Penny Kiggans
2 - co-capt: Jane Eckhardt 2 - co-capt: Marcia Dickman 2 - co-capt: Kathy Bruce 2 - co-capt: Sherry Oldfield
3 - Diane Pernell 3 - Michele Hairfield 3 - Janet Faig 3 - Val Allen
4 - Amy Etheridge 4 - Barb Janssen 4 - Rhonda Pittard 4 - Jo Berry
5 - Terry Linker 5 - Elizabeth Jantzi 5 - Tracy Thorne 5 - Jennifer Curl
6 - Tracy Dunleavy 6 - Barbara Hines 6 - Judy McLean 6 - Tracy Deluca
7 - KimWray 7 - Sarah Rosenthal 7 - Margie Ann Jones 7 - Nancy Dudley
8 - Lidia Riley 8 - Karen Reuther 8 - Jackie Cocchiola 8 - Berta Donaldson
9 - Chris Jones 9 - Cassy Andrus 9 - Martha Ross 9 - Ann Fink
10 - Abby Lane 10 - Lynne Klosik 10 - Sandy Goheen 10 - Sandie Franke
11 - Darby Daymude 11 - Kari Rover 11 - Sue Carpenter 11 - Debbie Mulholland
12 - Lisa Rokahr 12 - Sarah Pitts 12 - Lisa Duckworth 12 - Bert Patrick
13 - Irina Bordyn 13 - Lisa Brechtel 13 - Susan Meloy 13 - Shari Sebuck
14 - Emilee Terry 14 - Noreen Lifters 14 - Donna Brown 14 - Nancy Shimp
  15 - Pam Bailey   15 - Sara Tuorto
  16 - Tess Mullins   16 - Susan McCormick
  17 - Cyndia Huston    
  18 - Sam Anne Parker    
  19 - Francine Moring    
  20 - Laurie Thigpen    
  21 - Chris Jones    
  22 - Roberta Browning